HM - CAM ve PORSELEN

Güzel objeler kullanmak, hayatımızda tasarıma yer vermek bizleri hep mutlu eder. Ailemize, dostlarımıza ve kendimize verdiğimiz değeri gösterir eşyalarımız. Kendi kendimize kaldığımızda veya dostlarımızla güzel vakit geçirdiğimiz tüm zamanlarda cam ve porselen ürünler keyfimize keyif katar. Ders çalışırken, kitap okurken, çalışırken veya misafirlerimizi ağırlarken çay içeriz, kahve ikram ederiz, yemek yeriz...

HM Cam ve Porselen Ürünleri; çay bardağı, kahve fincanı, yemek setleri gibi günlük hayatımızın vazgeçilmezleri bu objelere yeni renk, yeni doku, yeni heyecanlar katmak için kurulmuş bir firmadır.

HM, kaliteyi ve tasarımı gündelik hayatımıza katmak amacı ile Koleksiyon, Evaliza D.W.R. ve Pintinox markalarının geniş kitlelere ulaşmasını sağlar. Koleksiyon markası, Anadolu gelenekleri ve kullanım alışkanlıklarına modern yorumlar getiren çay bardakları, kahve fincanları ve yemek setleri sunar. Tüm modelleri tescillidir ve tasarımcı Faruk Malhan’ın imzasını taşır. Evaliza D.W.R. markası, hem akşam hem de gündelik hayatta şık sunumlar yaratmanızı sağlamak amacı ile özel olarak tasarlanmış sofra ürünleri markasıdır. Pintinox ise, 1929’dan beri yüksek teknolojisi ile %100 İtalyan paslanmaz çelik sofra takımı üretimine sahip sektör lideri bir markadır.

HM bünyesindeki tüm ürünler seçkin mağazalarda, otel ve restaurantlara özel satış kanallarında, ayrıca internet sayfalarında satışa sunulmaktadır. Tüm ürün görsellerine, web sitemizdeki Basın Odası bölümünden, HM Facebook veya Instagram hesaplarından ulaşabilirsiniz. Her türlü soru ve daha fazla bilgi için bize info@hmltd.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2014 HM LTD Öksüzoğulları Plaza Kat 8 No 84 İSTOÇ Bağcılar - Istanbul
T. +90 212 659 92 88 | F. +90 212 659 92 85